Yumurta / Gelecek / Saklı / Şans / Tohum | Gökçe Mehmet AyVRC adlı şirketin ürettiği Abıhayat iğnesinden olup ömrünü uzatan ve tekrar gençliğine kavuşan bir haberci bu mucizevi yenilenmeyi sağlayan gizemin peşine düşer ve olayların karanlık bir noktaya yönelmesiyle hayatının haberiyle karşı karşıya gelir. Tek sorun şudur ki acaba hayatta kalabilecek midir?

Gökçe Mehmet Ay, hayatının kadınını Mars’ta, hayatının haberiniyse Venüs’te bulan Cemal’in esrarengiz hikâyesini anlatıyor: YUMURTA/GELECEK/SAKLI/ŞANS/TOHUM

 

 

Beğendiyseniz Paylaşın

Yumurta / Gelecek / Saklı / Şans / Tohum | Gökçe Mehmet Ay” üzerine bir yorum

  1. Resmen ağzımı açık bırakan bir öykü oldu. Heyecan, merak ve akıcılığın uyum içinde dans ettiği öyküde en heyecanlı kısımda öykünün bittiğini öğreniyoruz. O yaratığın annesi Venüs’e dönüştürülen İştar ve babası da ya Harut yada Marut olabilir mi? İnsan ile Melek melezi bu yaratığın insanlarla ortak yanı annesi İştar’dan gelen insanımsı özellikler olabilir. Öykü genişletilirse bu sorunun yanıtı alabilir miyiz? Yok edici toplum ise şeytanlar olduğunu düşünüyorum çünkü şeytanların insanı tahammül etmediği gibi melekle çiftlenmiş meleze de tahammül edemezler çünkü kendileri her şeyden üstün olarak kabul ederler.

Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın