Yarı Uzaylı / Çeyrek Tanrı / Az da İnsan / Kısım 1 | Uğur Aydın

Bu hikâye “İnsan mı, yoksa uzaylı mı?” sorusunun arasında sıkışıp kalmış, hem melez hem de katıksız bir piçin hikâyesi. Ve bu hikâyede kahramanın içinde bulunduğu durumdan dolayı olsa gerek, olması gerekenden daha fazla şiddet ve argo var.

Türk edebiyatının farklı sesi, gizemli öykülerin taçsız prensi Uğur Aydın, distopik bir gelecek dünyasında yaşayan, YARI UZAYLI, ÇEYREK TANRI, AZ DA İNSAN birinin esrarengiz hikâyesini anlatıyor.DİNLEMEYİ TERCİH EDENLER İÇİN

YAZAR

UĞUR AYDIN

1975 İzmir doğumluyum. Bilimkurgu ve paranormal hikâyeler yazmayı seviyorum ASGARDİA asgardia.space uzay ulusu parlemento ve vatandaşlık komitesi üyesiyim.

SİTEMİZDEKİ HİKÂYELERİ

Yarı Uzaylı / Çeyrek Tanrı / Az da İnsan / Kısım 1 | Uğur Aydın” üzerine 3 yorum

  1. Çok güzel bir kurgudur. Türümüzü çok iyi gözlemlemişsin. Üçüncü türle karşılaşsaydık o dişçi gibi bir tepki verirdik. Türümüzün en önemli özelliği doyumsuzluktur. Yarı Uzaylı Yarı Dünyalı olan ana karakterin adı olsaydı çok güzel olurdu. Ayrıca anne ve dişçinin de adlarını da yazsaydınız kurgu akıllarımızda bir tablo gibi görünürdü. Herşeyi net bir şekilde anlardık. Takdir yine sizindir. En azında yabancı özentisine sahip değiliz. Kaleminiz hep başarılı olsun.

Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın