Yarı Uzaylı – Çeyrek Tanrı – Az da İnsan (Kısım 3: Harese) / Uğur Aydın

Öncesinde ilk bölümü okumak isterseniz BURAYA tıklayın.

İkinci bölüm için BURAYA tıklayın.

 

Bu hikâye, insan mı uzaylı mı olduğu belirsiz bir piçin bitmek bilmeyen hikâyesi. Çünkü hayat genelikle karanlık bir rezilliktir ve ona ana avrat sövmek gerekir. Hele ki yana yakıla aradığın baban yamyama dönüşmüş insanlarca öldürüldüyse ve elinde sadece onun dişi kaldıysa…

Türk edebiyatının güçlü kalemi Uğur Aydın, distopik bir gelecek dünyasında yaşayan, YARI UZAYLI, ÇEYREK TANRI, AZ DA İNSAN birinin esrarengiz hikâyesinin HARESE adlı üçüncü kısmını anlatıyor.

DİNLEMEYİ TERCİH EDENLER İÇİN

YAZAR

UĞUR AYDIN

1975 İzmir doğumluyum. Bilimkurgu ve paranormal hikâyeler yazmayı seviyorum ASGARDİA asgardia.space uzay ulusu parlemento ve vatandaşlık komitesi üyesiyim.

SİTEMİZDEKİ HİKÂYELERİ

Beğendiyseniz Paylaşın

Yarı Uzaylı – Çeyrek Tanrı – Az da İnsan (Kısım 3: Harese) / Uğur Aydın” üzerine 3 yorum

  1. Okuduğum dikkate değer serilerden birisi diyebilirim. Kendi içinde dikkat çekici ve bir o kadar da karamsar atmosferi, düşünsel metinleri arasında karakterlerin ilerleyişi ile bütünleşiyor. Bu yeni bölümü de büyük zevkle okudum. Eline, emeğine sağlık sevgili Uğur.

    1. Sizin gibi kıymetli yazarlarla aynı ortamda kalem oynatmak benim için çok kıymetli. Yazdığınız kitapları okuyan bir kişi olarak bu cümleleri rahatlıkla söyleyebilirim. Teşekkürler sevgili Ercan.

  2. Kalemin gelecek vaat ediyor. Durağan bir olay örgüsüne bir kaç damla heyecan, merak ve akıcılık damlatılmalıdır. Böylece kurgu nereye doğru gideceğini görmüş oluruz. İslami açında kıyamet, 2078-2079 yıllarında kopacak yani Hicri gündizmesi 1500 yılları göremeyecek. Bu bağlamda böyle distopik ortamlar göremeyeceğiz. Doğrunu elbette Tanrı bilir. Kalemin daim olsun…

Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın