Yarı Uzaylı – Çeyrek Tanrı – Az da İnsan (Kısım 2: Yolcu) / Uğur Aydın

Öncesinde ilk bölümü okumak isterseniz BURAYA tıklayın.Bu hikâye, insan mı uzaylı mı olduğu belirsiz bir piçin devam eden hikâyesi. Aynı zamanda yamyamlarla dolmuş bir dünyada babasını arayan bir çocuğun gerilimli öyküsü de denebilir.

Türk edebiyatının güçlü kalemi Uğur Aydın, distopik bir gelecek dünyasında yaşayan, YARI UZAYLI, ÇEYREK TANRI, AZ DA İNSAN birinin esrarengiz hikâyesinin YOLCU adlı ikinci kısmını ve sarsıcı finalini anlatıyor.

DİNLEMEYİ TERCİH EDENLER İÇİN

YAZAR

UĞUR AYDIN

1975 İzmir doğumluyum. Bilimkurgu ve paranormal hikâyeler yazmayı seviyorum ASGARDİA asgardia.space uzay ulusu parlemento ve vatandaşlık komitesi üyesiyim.

SİTEMİZDEKİ HİKÂYELERİ

Beğendiyseniz Paylaşın

Yarı Uzaylı – Çeyrek Tanrı – Az da İnsan (Kısım 2: Yolcu) / Uğur Aydın” üzerine 3 yorum

  1. İlk bölümün üzerine sağlam bir tamamlayıcı olmuş diyebilirim. Yamyamlığın inine inip de şu okuduğumuzdan aksi bir sona ulaşmak olmazdı zaten. Yine o nefis anlatım. Ellerine, kalemine sağlık.

  2. Teşekkür ederim M. Ercan 🙂

    Bu tarz yazmak oldukça hoşuma gidiyor fakat türlere bölünüp kendimde kısıtlamaya gitmek istemiyorum. Bir gün romantik bir hikaye denemesi de yapmak isterim elbette.

    Ben de sizleri ve yazdığınız hikayeleri ilgi ile takip etmekteyim. Tekrar esrarengiz hikayeler’e bize bu imkanı tanıdığı için ve size kıymetli yorumlarınız için teşekkür ederim.

  3. İlkine göre baya durağan bir kurguydu. Ruhsal betimlemelerde gelecek vaat ediyorsun. Bu konuda dozu aşmamak bence iyidir. Yazı dünyasına Okay Tiryakioğlu gibi giriş yapmak sana eksi puan kazandıracak. Elbette takdir senindir. İnan yamyam ve tiksindiricilik ilgimi çekmiyor. Öyle bir distopik ortamda yaşamak istemem. Gelecek vaat eden bir kalemsin. Yolun açık ve kalemin kuvvetli olsun.

Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın