On İki’nin Mirası Serisi – Septur’un 2. Kapısı – Tarihin Dokunuşu | M. Ercan Ergür

On İki’nin ikinci kapısı açılıyor ve tarihin sırları günümüze dokunuyor.

Mirasını devralan Torba korumakla yükümlü olduğu On İki kapıya ve onların ardındaki gizemli güçlere ve daha da önemlisi yeni bedenine alışmaya çalışırken hiç tanımadığı kardeşi tarafından ziyaret edilir. Furkan diye adlandırıldığı geçmişiyle yüzleşmek durumunda kalan Torba sevginin keskin yanıyla tanışmak üzeredir.

Türk fantastik edebiyatının güçlü kalemi M. Ercan Ergür’ün destansı serisi devam ediyor: On İki’nin Mirası Serisi – Septur’un 2. Kapısı – Tarihin Dokunuşu

#fantatsik

#karafantezi

#MErcanErgür

#EsrarengizHikayeler

YAZAR

M. ERCAN ERGÜR

1984 yılında İstanbul’da doğdu. 2001 yılında atıldığı iş hayatını yaklaşık 12 yıldır kauçuk sektöründe, hidrolik ürün tasarımları yaparak sürdürse de gönlünün bir köşesinde her zaman yazmak bulunuyordu. 1998 yılından bugüne birçok fantastik ve bilimkurgu hikâye çalışması yaptı. Özellikle kendi yaratımı olan Meleran dünyasını ve bu dünya çevresine inşa ettiği Şu Canlı Dünya isimli masaüstü oyun sistemini her geçen gün geliştirerek güçlendirmeye devam etmektedir. 2016 yılından itibaren Türk FRP oyuncularıyla paylaşılan ve her yönüyle geliştirme çalışmaları devam eden sistemin yanında Meleran üzerine birçok öykü ve roman çalışmalarını da sürdürmektedir. Evli, bir çocuk babası ve sonsuz hayal gücü sahibidir.

SİTEMİZDEKİ HİKÂYELERİ

Beğendiyseniz Paylaşın

Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın