On İki’nin Mirası Serisi – Septur’un 1. Kapısı – Etkiye Tepki | M. Ercan Ergür

Bundan yüz yıl kadar önce, nereden geldiği belli olmayan, adına Karahan bir karanlık tüm Sefru topraklarını ele geçirmişti. Orada yaşayan halk kaçmış; kudretli ve sıra dışı bir güç tarafından korunan bir kaleye çekilmeye, burada Adrina’nın geri kalanından izole bir hayat sürmeye mecbur kalmıştı.

Kalenin koruyucusu olan On İki’nin gizemli kapıları bir kez daha açılıyor ve bize ilk önce Bir’in esrarengiz hikâyesini sunuyor. Bu hikâyede Karahan’ın tüm nefretine rağmen yıllardır yıkamadığı Sefru Kalesi’ni temellerinden sarsan bambaşka bir varlığın, insanların doğasına bir kez daha tanık olacağız.

Türk fantastik edebiyatının güçlü kalemi M. Ercan Ergür’den kaçırılmayacak, destansı bir hikâye: On İki’nin Mirası Serisi – Septur’un 1. Kapısı – Etkiye Tepki

#fantatsik

#karafantezi

#MErcanErgür

#EsrarengizHikayeler

YAZAR

M. ERCAN ERGÜR

1984 yılında İstanbul’da doğdu. 2001 yılında atıldığı iş hayatını yaklaşık 12 yıldır kauçuk sektöründe, hidrolik ürün tasarımları yaparak sürdürse de gönlünün bir köşesinde her zaman yazmak bulunuyordu. 1998 yılından bugüne birçok fantastik ve bilimkurgu hikâye çalışması yaptı. Özellikle kendi yaratımı olan Meleran dünyasını ve bu dünya çevresine inşa ettiği Şu Canlı Dünya isimli masaüstü oyun sistemini her geçen gün geliştirerek güçlendirmeye devam etmektedir. 2016 yılından itibaren Türk FRP oyuncularıyla paylaşılan ve her yönüyle geliştirme çalışmaları devam eden sistemin yanında Meleran üzerine birçok öykü ve roman çalışmalarını da sürdürmektedir. Evli, bir çocuk babası ve sonsuz hayal gücü sahibidir.

SİTEMİZDEKİ HİKÂYELERİ

Beğendiyseniz Paylaşın

Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın