Olhtat’ın Ölümü / M. Raşit Balcı

Gökdelenlerin bulutlara varan katlarında gün batımına karşı sıcak köpüklü sularda duş alıp şaraplarını yudumlarken duydukları hoşnutluktan ve güzellikten dolayı Tanrı’ya şükürlerini sunan insanların banyo deliklerinin 250, 300 metre altındaki kaostan ve pisliğin oluşturduğu dehşetten haberleri yoktu. O kaotik atmosferde hangi dehşetli kâbustan kaçtığı bilinmez Olhtat nefes alıp verirdi. Pisliğin içine doğanlar güzellik nedir bilmez ki Olhtat da onlardan biriydi ve günlerden bir gün lanetli hayatını baştan ayağa değiştirecek bir şeyle göz göze geliverdi.

Yeni yazarımız M. Raşit Balcı uzun yıllar unutulmayacak, hem dehşetli hem şiirsel hem de destansı bir esrarengiz hikâyeyle okurlarımıza görkemli bir selam çakıyor: OLHTAT’IN ÖLÜMÜ

 

#fantastik

#gerilim

#mraşitbalcı

#esrarengizhikayeler

YAZAR HAKKINDA

M. Raşit Balcı

Yirminci yüzyılın sonlarında Karadeniz’in en bereketli delta ovasında doğdu. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde okuyor. Boş zamanlarında, televizyona kilitlenmiş olan ailesine meyve soyarken Moğol İmparatorluğu hakkında hikâyeler anlatmayı seviyor.

Sitemizdeki Hikâyeleri

Beğendiyseniz Paylaşın

Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın