MALATYA ARAPGİR’DEKİ MAĞARADA GÖRÜNTÜLENEN ESRARENGİZ VARLIK NE OLABİLİR?

Son günlerde çeşitli internet sitelerinde, haber bültenlerinde ve sosyal medya hesaplarında fazlaca paylaşılan kısa bir video var. Malatya’nın Arapgir ilçesinde yaşayan Hamza Atlı adlı vatandaş tarafından çekilen videoda insan gibi hareket eden ama vücudu insanlara oranla fazlaca biçimsiz bir varlık görünüyor. Arkadaşıyla çıktığı yürüyüşte girdikleri mağarada çektiği görüntüyü daha sonra incelediğinde şok geçiren Atlı, olay anında bu varlığı fark etse tepkisinin çok daha farklı olacağını, herhalde oradan koşarak kaçacağını söylüyor.

Varlıkla ilgili sosyal medyada pek çok spekülasyon yapıldığını tahmin edersiniz. Bunun bir cin olduğunu iddia edenlerin sayısı epeyce fazlaysa da gezegenimizde mahsur kalan bir uzaylı olduğunu düşünenlerin sayısı da azımsanmayacak kadar çok. Eh, pek tabii “Ne varlığı kardeşim! Bu düpedüz kameranın odak sorunu, bilemedin bir gölge,” diyenler de yok değil. Biz herhangi bir karara varamadık. Video aşağıda. İzledikten sonra düşünceniz bizimle yorumlar kısmında paylaşırsanız seviniriz.

Bu “şey” nedir, cin midir uzaylı mıdır gölge midir bilmiyoruz ama içinde gizemli varlıkların cirit attığı korku ve gerilim dolu esrarengiz hikâyelerimiz size hem bu konuda hem de başka gizemli konularda ilham verebilir. Lütfen aşağıdaki listemize göz atın.

Beğendiyseniz Paylaşın

Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın