Makineyi Parçala / Efe Sarıtunalı

Ben Karaboğa! Bu şehrin umuduyum. Ve ben bu şehrin umutsuzluğuyum. Ve ben bu şehri yetim bırakacak, evladını terk edip gidecek olan babasıyım. Ve ben bu şehrin kurtarıcısıyım. Ve ben o kadar acizim, kurtarılmaya muhtacım. Ve ben o kadar çaresizim. Yine de bu şehrin tek çaresiyim ve korkuyum ama kendimden bile korkuyorum. Ve ben bir aynayım, bakanın suretini yansıtıyorum. Ve ben bin dokuz yüz yetmiş sekiz yılıyım, onun temsil ettiği her şeyim; Süleyman Demirel’im ve Bülent Ecevit’im ve ölen yüzlerce insanım ama asla tetiği çeken değil! 

Türkiye’nin sağ-sol çatışmalarıyla sarsıldığı 1980 öncesi dönemi süper kahramanlar düzleminde ele alan bu esrarengiz hikâye bir kez daha genç ve yetenekli yazarımız Efe Sarıtunalı’nın kaleminden doğdu: MAKİNEYİ PARÇALA

#SüperKahraman

#Fantastik

#EfeSarıtunalı

#EsrarengizHikayeler

YAZAR

EFE SARITUNALI

2001 yılında Manisa’da dünyaya geldim. Sonraki yedi yıl acaba hiç gelmesem daha mı iyiydi düşüncesiyle geçti çünkü asosyal ve mutsuz bir çocuktum. Ayrıca bir uğraşı bulamadığımdan deli gibi canım sıkılıyordu. Okumayı öğrenmemle hayat amacımı buldum. O zamandan beri kendi çapımda bir şeyler yazıyorum.

SİTEMİZDEKİ HİKÂYELERİ

Beğendiyseniz Paylaşın

Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın