Koltuk / Berkan Fidan | Ezo Evrim Harsa | M. Ercan Ergür

Bir koltuğum var. Oldukça basit, eski tip, tekli bir koltuk. Üstüne oturan son iki kişi koltuktan canlı kalkamadı. Çok uğraşmak gerekmedi, öylece ölüverdiler. Peki, sizin bu esrarengiz koltuğa oturmaya cesaretiniz var mı?

Kardeş oluşum Kovuk.org‘da gerçekleşen ortak bir yazma serüveni sonrası Berkan Fidan, Ezo Evrim Harsa ve M. Ercan Ergür’ün ortak zihninden doğan Koltuk tam da olması gerektiği gibi çok renkli, çok tekinsiz ve haddinden fazla esrarengiz bir hikâye.

 

 

#korkukısahikaye

#korkuhikayesi

#cinhikayesi

#esrarengizhikayeler

Beğendiyseniz Paylaşın

Koltuk / Berkan Fidan | Ezo Evrim Harsa | M. Ercan Ergür” üzerine 3 yorum

  1. Kovuk.org meyvelerini vermeye başladı ve bu çok heyecan verici. Bu hikayeyi ilk cümlesi yazıldığı andan itibaren takip ettim ve yer yer ben de yorumlarda bulunmaya çalıştım. Son halini burada, Esrarengiz Hikayeler gibi vizyonu, misyonu geniş bir sitede görmek ve okumak büyük onur. Elbette bir çok teşekkürüm var. Hikayeyi yazan Berkan, Ezo ve Ercana, kapılarını bizim için her zaman açık tutan Aşkın Güngör hocamıza ve tüm Kovuk Ahalisine “biz öyle diyoruz” sonsuz teşekkürler.

    Kalemimiz her daim güçlü olsun…

    1. Teşekkürler sevgili Uğur ve Esrarengiz Hikâyeler’e de bize böyle bir ortam sunduğu için ayrıca çok teşekkür ederiz. Spekülatif kurgu eserlerin böyle kaliteli bir platforma çok ama çok ihtiyacı vardı.

      Kovuk ahalisinden daha nice eserler gelecek inşallah. Hep birlikte çalışmaya ve çalıştıkça daha da iyi eserler ortaya koymaya devam edeceğiz.

Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın