Kanyonaltı’nda Bir Tekinsiz / Gökçe Mehmet AyMars’taki ilk yerleşkelerden Melas’a babası Avcı Tekinsiz’i aramaya gelen Kudret, hem kendisiyle hem de ailesiyle ilgili dehşet verici bilgilere ulaşacaktır. 

Geleceğe Türk karakterler yerleştirerek bunun nasıl ve neden yapılması gerektiğini okurlarına gösteren, dahası edebiyatımızdaki önemli bir açığı son derece ustaca kapatan Gökçe Mehmet Ay, bu kez de roman olmasını arzulayacağınız yeni bir esrarengiz hikâyeyle karşınızda: KANYONALTI’NDA BİR TEKİNSİZ


#bilimkurgu

#mars

#gökçemehmetay

#esrarengizhikayeler

Beğendiyseniz Paylaşın

Kanyonaltı’nda Bir Tekinsiz / Gökçe Mehmet Ay” üzerine 3 yorum

  1. Devasa, soluk alan bir dünyanın yan hikayelerinden birisini okurmuş gibi hissettim diyebilirim. Şahsi olarak en sevdiğim tarzlardan birisidir. Ellerine sağlık, çok teşekkürler.

  2. Türk Western (Kovboy) bilimkurgu öyküsünde uzay türlerinin adları hiç olmamış çünkü belli bir türü hitap etmiyor. Bu adlarda karar kılınıyorsa bu uzay türleri ve Uzak adlı gezegeni detaylı bir şekilde anlatılabilirdi. Bu öyküde sanki bir şeyler eksikti. Bence üzerinden bir kez daha geçirilmeli yada Mars’te geçen öyküsüyle birleştirerek uzun öykü türü haline getirebilir.

Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın