HOMELANDER DC VEYA MARVEL SİNEMATİK EVRENİNE Mİ GEÇİYOR?

Amazon Prime’ın çok sevilen ve takdir gören dizilerinden The Boys ile ekranlardaki ününü perçinleyen Antony Starr, yapımda hayat verdiği Homelander ile olmasa da başka bir süper kahraman kimliğiyle DC veya MARVEL sinematik evrenine geçebilir gibi görünüyor. En azından deneyimli aktörün bu konuda “görece” hevesli olduğunu söylemek mümkün.

Avengers ile Justice League’in karanlık bir parodisi gibi de görünen The Boys’ta Homelander karakterini canlandırmaktan onur duyduğunu belirten Starr her ne kadar beyaz perdeyi şenlendirmiş süper kahraman yapımlarının hayranı olduğunu dile getirse de sıkı taytlar içine girmenin pek de hoşlanılacak bir yanı olmadığını dile getirmekten geri durmuyor.

Starr, ComicBook.com ile yaptığı bir röportajda gelen soruya verdiği yanıtla hayranlarını heyecanlandırsa da ortada henüz net bir durum yok gibi.

“Biliyor musun, süper kahraman kıyafetleri giymek çok yorucu. Bu yüzden rol doğru insana doğru nedenlerle gelmeli. Çizgi romandan uyarlanan hemen her filmi izledim, elbette çok büyük gösteriler, son on küsur yılda pop kültürü zenginleştirdiler. Yani, tabii ki tüm bu filmleri izliyorum ve onların hayranıyım. Benim de yapımlardan birinde oynama şansım olursa eğlenceli, ilginç bir karaktere hayat vermek isterim. İşte o zaman harika olur. Rolu üstlenirim.”

Görünen o ki Homelander rolünde izlediğimiz Antony Starr’ı bir DC veya MARVEL yapımı filmde izlemek için önümüzde daha epeyce zaman var. Bu süreyi boş boş bekleyerek tüketmek yerine yerli süper kahramanları anlatan esrarengiz hikâyelerimizi okumak isterseniz aşağıdaki bağlantıları incelemenizi öneririz.

KAYNAK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Beğendiyseniz Paylaşın

Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın