COBRA KAI 4. SEZON İÇİN FAZLA BEKLEMEMİZ GEREKMEYEBİLİR

Cobra Kai’nin 4. sezon çekimlerine 2021’in ilk aylarında başlanması bekleniyor. Dizinin ortak yapımcısı Josh Heald, Cobra Kai’nin 4. sezonunun 2021’in başlarında çekileceğini söylüyor.

Her şeyin planlandığı gibi gittiğini varsayarsak, sevenlerinin Cobra Kai’nin 4. sezonu için fazla beklemesi gerekmeyebilir. Serinin yaratıcılarından Josh Heald, büyük bir aksilik yaşanmazsa kalbimizde yer eden popüler dizinin 2021’in ilk ayarında (muhtemelen ocak ortası veya şubat başında) yeniden “motor” diyeceğini söylüyor. Tabii bunun olabilmesi için pandemi kısıtlamalarının önlerine yasal bir engel çıkarmaması gerekiyor ki şu an için bu konuda net bir şeyler söyleyebilmek pek de olası değil. Ne de olsa kahrolası Covid-19 şekil değiştirme ve biz ona “önüm arkam sağım solum sobe” dedikçe bir hinoğluhinlik yapıp ebe olmaktan kurtulma konularında epeyce maharetli.

Neredeyse tüm Hollywood projelerinin sürüncemede  olduğu bu dönemde Heald’ın beklentisini fazlasıyla iyimser bulanlar da yok değil. İnsan sağlığının her şeyin önünde geldiği muhakkak ama bizi kıstırlmışlık duygusundan bir nebze olsun kurtaracak güzel haberlere ihtiyaç duyduğumuz da aşikâr. “Adam sen de! İyi haber dediğin de bu mu? Millet aç! Aç!” derseniz de sonuna kadar haklısınız elbette ama ne bileyim, normal diye nitelendirdiğimiz, gerçekte aynı bokun laciverdi olan o eski günler de burnumuzda tütmüyor mu yahu? Hani sanki görece de olsa daha özgürdük. Tiyatrolarımız, sinemalarımız, kitapçılarımız açıktı. Eş dostla sohbet etmek istersek kesemize uygun bir kafede saatlerce sohbet etmemiz kolaydı. Şimdi? 

Ne diyorduk? Hah! Cobra Kai’nin 4. sezonu.

Özellikle 80’li yıllarda çocukluğunu geçirmiş ve Karate Kit filmlerinin uzun yıllar sonraki devamı olan Cobra Kai’yi biraz da o nostaljik hislerle izlemişseniz (yani zaman zaman öksürür gibi yapıp burnunuzu çekerken zaman zaman da esner gibi yaparak gözyaşlarınızı kolunuzla sildiyseniz) Netflix’te daha birkaç gün önce 3. sezonu izlemeye açılan harikalar harikası dizinin tüm bölümlerini çoktan bitirmişsiniz demektir. Hadi biraz kontrollü davrandınız ve bir anda tükenmesin diye malzemeyi hazmede hazmede izliyorsunuz diyelim, o zaman da gözünüz ekranın sol üstündeki bölüm bilgisine takıldıkça ufaktan paniğe kapılıyor olabilirsiniz. “Eyvah! Sadece 3 bölüm kaldı bitmesine!”

Bu durumda ortak yapımcı Josh Heald’ın ümidinin gerçek çıkmasını dilemekten başka elimizden bir şey gelmez. Ama durun biraz… Bekleme süresini Cobra Kai kadar heyecan dolu, gerilimi yüksek, üstüne üstlük içinde aşkın bin bir türlüsünün de yer aldığı esrarengiz hikâyelerle doldurmak istemez misiniz? Üstelik karşınıza Covid-19’un gerçek yayılma sebeplerini anlatan çok acayip hikâyeler de çıkabilir. Lütfen aşağıdaki listeye bir göz atın.

Beğendiyseniz Paylaşın

Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın