Cinler Kayboldu / Adil Öztürk

Bugüne ait pek çok şeyin unutulduğu 2071 yılında birkaç arkadaş dededen kalma yöntemlerle cin çağırmaya girişir ve olaylar hiç beklenmedik bir yerlere gider. Genç ve üretken yazarlarımızdan Adil Öztürk dünyaya yerleşen yabancı bir ırkla cinlerin ilk karşılaşmasının esrarengiz hikâyesini anlatıyor: CİNLER KAYBOLDU 

Beğendiyseniz Paylaşın

Cinler Kayboldu / Adil Öztürk” üzerine 2 yorum

  1. Öncelikle bir çok türün iç içe kullanıldığı güzel bir hikaye olmuş, tebrik ederim. En heyecanlı yerinde, aniden bittiğini belirtmeden geçemeyeceğim. Devamı olan, ama anlatılmayan bir masal gibiydi. Sonuç bölümü yoktu.

    Neredeyse hiç blur olmayan bir hikaye olduğu ve Cin olan varlığın çok açık ve net bir şekilde aktarılması, korku öğesinin alınarak fanteziye çevrilerek kullanılmasını sağlamış. Uzaylı ve cin temasının kapışması, bu fantastik yapıda oldukça ilgi çekiciydi.

    Tekrardan ellerinize sağlık. Bu gibi güzel hikayelerinizin devamını sabırsızlıkla bekliyorum.

    1. Teşekkürler. İki bin kelimeyi geçmeyen kısa öykülerde böyle sonu tam belli olmayan, muallak biten hikayeler yazmayı seviyorum. Kiminin sonunu okuyucu kendisine göre hayal edip kurabiliyor kiminde de korku ögesi olarak bir bilinmezlik hissi verebilir.
      Bilimkurgu yazmayı pek beceremem, bu da nadir bilimkurgu hikayelerimden ve onda bile içine birazcık fantazya ve birazcık korku teması koymadan edemedim. Farklı tarzlarda yazmaya elbette devam edeceğim. Beğendiğiniz için tekrar teşekkür ederim. 🙂

Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın