Aklın Koridorları / Mustafa İzmirli

Mustafa İzmirli, içinde zümrüt gözlü bir kedi, bir anahtarlık, bir kaza olan gizemli durumdan çıkmaya çalışan bir adamın aklının koridorlarında gerçekleşen esrarengiz hikâyeyi anlatıyor: AKLIN KORİDORLARI
 

YAZAR

MUSTAFA İZMİRLİ

1986 Kırcaali doğumluyum. Kırcaali, İzmir, Ankara ve Bolu gibi bir yol haritam oldu. Bu yolculukta Veteriner Hekim oldum ve çalışmaya başladım. Evlendim ve şeker mi şeker kızım dünyaya geldi. Aynı zamanda bilimkurgu ve fantastik eserler arasında bitmek tükenmek bilmeyen bir yolculuğum var. Çok sevdiğim eşim ve biricik kızım Asu ile günümü gün ederken edebiyatın gel-git etkisiyle kendimi yeni kurgular düşlerken buldum.

SİTEMİZDEKİ HİKÂYELERİ

Beğendiyseniz Paylaşın

Aklın Koridorları / Mustafa İzmirli” üzerine bir yorum

  1. Ruhsal ve fiziksel betimlemelerin güçlü olduğu öyküde kendimi kahramanın evine gittim. Sema ile birlikte onun kazayı hatırlamasına şahid olurken karakter gizemli bir şekilde yine hatırlamadı. Öyküyü okurken ilk önce şizofren öyküsü sandım. Ben de aklımın koridorları sayesinde Kültür Park’ının yanında geçerken önümde ben ve arkadaşımın yansımasını gördüm. Sanki geçmiş ve gelecek aynı ırmakta aktığını his ettim. Durağanlığına rağmen çok güzeldi çünkü heyecan, gizem ve merak uyum içinde dans ediyordu.

Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın