16+Esrarengiz HikayelerEzo Evrim Harsa HikayeleriGizemSaykodelik

Kayıp Telefon / Ezo Evrim Harsa

Zamana müdahale etmenizi sağlayan bir telefona sahip olsaydınız hayatınızı ne hale getirirdiniz? Daha mı iyi? Daha mı kötü? Yoksa dönüp dönüp aynı kaderi tekrar tekrar mı yaşardınız?

Edebiyatımızın büyük yeteneklerinden Ezo Evrim Harsa, bulduğu telefonla geçmişe mesajlar gönderebildiğini fark eden birinin esrarengiz hikâyesini anlatıyor: KAYIP TELEFONBeğendiyseniz Lütfen Paylaşın:
Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Pinterest
LinkedIn
Share
YouTube
YouTube
RSS
E-Posta ile Takip Et

Kayıp Telefon / Ezo Evrim Harsa” üzerine bir yorum

  1. Öncelikle ellerinize sağlık, gerçekten ama gerçekten çok güzel bir öyküydü.

    Zaman, bilim kurgu hikâyelerde en sevdiğim temadır. Zamanda yolculuk, zamanda sıçrama, paralel evrenler… Her zaman okurken büyük bir zevk duyar, bu konuda yazarken de çok mutlu olurum.

    Özellikle geleceğe gönderilen mesajlar denildiğinde aklıma gelen en iyi örneklerden birisi olan ve bir defadan fazla izlediğim Steins; Gate serisinden aldığım tadı öykünüzü okurken de aldığımı söylemeliyim. Eğer izlemediyseniz mutlaka denemelisiniz.

    Bu vesileyle kısaca belirtmek isterim ki: Kısmetse yakında çıkacak olan ilk romanım Mekanika: Zamanın Parçaları da zamanda yolculuk temalı olacak. Umarım bu temayı işleyen öykü ve romanlar zamanla çoğalır.

    Tekrardan ellerinize, emeğinize sağlık. Kaleminiz hiç durmasın.

Bir Görüş Yazın