18+Esrarengiz HikayelerFantastikM. Ercan Ergür Hikayeleri

Meleran: Duvara Karşı / M. Ercan Ergür

Barbarların tek sıkıntısı savaş meydanlarında çarpışmak değildir. Onları rakip olarak gören birilerince sonsuza dek sürecek bir komploya da kurban gidebilirler. M. Ercan Ergür, MELERAN: DUVARA KARŞI’da benzer bir durumun içine düşen bir barbarın esrarengiz hikâyesini anlatıyor.DİNLEMEYİ TERCİH EDENLER İÇİN

YAZAR

M. ERCAN ERGÜR

1984 yılında İstanbul’da doğdu. 2001 yılında atıldığı iş hayatını yaklaşık 12 yıldır kauçuk sektöründe, hidrolik ürün tasarımları yaparak sürdürse de gönlünün bir köşesinde her zaman yazmak bulunuyordu. 1998 yılından bugüne birçok fantastik ve bilimkurgu hikâye çalışması yaptı. Özellikle kendi yaratımı olan Meleran dünyasını ve bu dünya çevresine inşa ettiği Şu Canlı Dünya isimli masaüstü oyun sistemini her geçen gün geliştirerek güçlendirmeye devam etmektedir. 2016 yılından itibaren Türk FRP oyuncularıyla paylaşılan ve her yönüyle geliştirme çalışmaları devam eden sistemin yanında Meleran üzerine birçok öykü ve roman çalışmalarını da sürdürmektedir. Evli, bir çocuk babası ve sonsuz hayal gücü sahibidir.

SİTEMİZDEKİ HİKÂYELERİ

Beğendiyseniz Paylaşın

Meleran: Duvara Karşı / M. Ercan Ergür” üzerine 2 yorum

  1. Okurken, gözümde canlanan ve devamında neler yaşandığını heyecanı ile kalakaldığım bir Meleran Hikayesi daha… Kim bilir belki bir gün bizimde hikayelerimiz böyle anlatılır ☺️ Eline, diline kalemine sağlık. 👏🏽 (Duran Duranın suratına püü kendisininde kardeşininde kafalarını birbirlerine sürtmek lazım… Al birini vur ötekine…)

Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın