14+BilimkurguDilek N. Kemer HikayeleriEsrarengiz HikayelerGüven Can Yıldız HikayeleriM. Ercan Ergür Hikayeleri

Kendine Bir Dünya Yarat, Sonra Ye Onu Gitsin / M. Ercan Ergür | Dilek N. Kemer | Güven Can YıldızYazarlarımız M. Ercan Ergür, Dilek N. Kemer ve Güven Can Yıldız’a ait bir atölye çalışması olarak başlayan, sonrasında sağlam adımlarla nokta koydukları ortak öyküyle karşınızdayız.

Yıkım sonrası bir dünyada kendi benliğini kazanma yolunda olan, yemeğe değil daha yüce bir olguya doğru sonsuz arayışıyla yol alan Zo’nun düşünce yüklü esrarengiz hikâyesi: Kendine Bir Dünya Yarat, Sonra Ye Onu Gitsin.

DİNLEMEYİ TERCİH EDENLER İÇİN

YAZAR

M. ERCAN ERGÜR

1984 yılında İstanbul’da doğdu. 2001 yılında atıldığı iş hayatını yaklaşık 12 yıldır kauçuk sektöründe, hidrolik ürün tasarımları yaparak sürdürse de gönlünün bir köşesinde her zaman yazmak bulunuyordu. 1998 yılından bugüne birçok fantastik ve bilimkurgu hikâye çalışması yaptı. Özellikle kendi yaratımı olan Meleran dünyasını ve bu dünya çevresine inşa ettiği Şu Canlı Dünya isimli masaüstü oyun sistemini her geçen gün geliştirerek güçlendirmeye devam etmektedir. 2016 yılından itibaren Türk FRP oyuncularıyla paylaşılan ve her yönüyle geliştirme çalışmaları devam eden sistemin yanında Meleran üzerine birçok öykü ve roman çalışmalarını da sürdürmektedir. Evli, bir çocuk babası ve sonsuz hayal gücü sahibidir.

SİTEMİZDEKİ HİKÂYELERİ

Beğendiyseniz Paylaşın

Kendine Bir Dünya Yarat, Sonra Ye Onu Gitsin / M. Ercan Ergür | Dilek N. Kemer | Güven Can Yıldız” üzerine 3 yorum

  1. Emeklerinize sağlık, taptatlı bir hikaye. Umarım daha nice ortak hikayeler çıkar kalemlerinizden 🙂

  2. Vayy..Duygu yüklü ve düşündürücü tatlı bir hikaye..Ellerinize emeğinize sağlık.Umarım yeni hikayeler de yoldadır 😄

Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın