12+Esrarengiz HikayelerFantastikM. Ercan Ergür Hikayeleri

Meleran: Ateşten Gömlek / M. Ercan ErgürŞövalyeler korumakla yükümlü oldukları Vatan Kasabası’na akın akın gelen birliklere karşı savunmadadır. Sir Dustin Hoyt bu keşmekeş içinde hayatının seçimini yapmak zorunda kalır: aşkın için yaşamak mı, vatanın için ölmek mi?

M. Ercan Ergür, her satırına duygularını işlediği MELERAN: ATEŞTEN GÖMLEK’te Sir Dustin Hoyt’un esrarengiz hikâyesini anlatıyor.

DİNLEMEYİ TERCİH EDENLER İÇİN

YAZAR

M. ERCAN ERGÜR

1984 yılında İstanbul’da doğdu. 2001 yılında atıldığı iş hayatını yaklaşık 12 yıldır kauçuk sektöründe, hidrolik ürün tasarımları yaparak sürdürse de gönlünün bir köşesinde her zaman yazmak bulunuyordu. 1998 yılından bugüne birçok fantastik ve bilimkurgu hikâye çalışması yaptı. Özellikle kendi yaratımı olan Meleran dünyasını ve bu dünya çevresine inşa ettiği Şu Canlı Dünya isimli masaüstü oyun sistemini her geçen gün geliştirerek güçlendirmeye devam etmektedir. 2016 yılından itibaren Türk FRP oyuncularıyla paylaşılan ve her yönüyle geliştirme çalışmaları devam eden sistemin yanında Meleran üzerine birçok öykü ve roman çalışmalarını da sürdürmektedir. Evli, bir çocuk babası ve sonsuz hayal gücü sahibidir.

SİTEMİZDEKİ HİKÂYELERİ

Beğendiyseniz Paylaşın

Meleran: Ateşten Gömlek / M. Ercan Ergür” üzerine 8 yorum

  1. Yine muhteşem bir Meleran öyküsü 🙂 Daha nicelerini bekliyoruz sizin kaleminizden Sn. Ergür 🙂

    1. Ne yalan söyliyeyim, sonunu artık bilmeme rağmen ben de halen merakla yazıyı bekliyorum. 😀

  2. Adına şarkılar yazılacak, dilden dile nesillerde aktarılacak Sir Dustin’in hikayesi… Cesaretiyle sadece Sıradışılara değil büyün Meleran Şövalyelerine örnek olacak bir kahraman… Ve yine M.Ercan Ergür’ün kaleminden Melerana açılan muzaam bir pencere ☺️ Eline emeğine sağlık… Vatan savaşının geri kalanını ve yaşananları merak ile bekliyorum 😊😬

    1. Teşekkür ettim güzel yorum için Doğachan. Daha nice efsaneleri hep birlikte yaşamaya devam edeceğiz Meleran’da. 🙂

  3. Harika bir Meleran öyküsü, daha fazlası için sabırsızlanıyorum. Kaleminize sağlık M. Ercan Ergür.

    1. Teşekkür ederim Nihat. 🙂 Ben olduğum sürece Meleran’da daha fazlası olacak. 🙂

Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın