14+BilimkurguCem Akyürek HikayeleriEsrarengiz Hikayeler

Aşk Danışmanı / Cem Akyürek

Bilgisayar dehası bir akademisyen yazdığı programla başkalarının zihnine girmeyi mümkün kılmıştır. Kadınlarla tanışma konusunda fazlasıyla çekimser olan ev arkadaşına buluşunu kullanarak yardım etmeye karar verir. Sonrasında yaşanacaklar ikisi için de şaşırtıcı olacaktır. Cem Akyürek bilimkurgunun gizemli derinliklerine dalan iki arkadaşın esrarengiz hikâyesini anlatıyor: AŞK DANIŞMANI

DİNLEMEYİ TERCİH EDENLER İÇİN

YAZAR

CEM AKYÜREK

Cem Akyürek 1974 yılında İstanbul’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İzmit’te tamamladıktan sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık bölümünden mezun oldu. İlk kitabını 2001 yılında askerlik görevini yaparken sürekli yanında taşıdığı ajandaya yazmaya başladı. Kitap kurgularını oluştururken, çocukluğundan beri etkisinde olduğu fantastik ve bilimkurgu ile hayatı boyunca duyduğu ya da tecrübe ettiği ilginç olayları harmanladı.

Fantastik kurgu dalında yazdığı “Rüzgârların Ötesinde” roman serisini devam ettirmesinin yanı sıra yeni hikâyeler ve romanlar üzerinde de çalışıyor. Oluşturduğu karakterlerin ve hikâyelerin kara kalem çizimlerini yapıyor. Bununla birlikte ilgilendiği çeşitli hobi konuları üzerine kişisel internet sayfalarında yazılar yazmayı sürdürüyor.

SİTEMİZDEKİ HİKÂYELERİ

Beğendiyseniz Paylaşın

Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın